Zakwaterowanie

.

Uczestnicy turnieju zostaną zakwaterowani w trzech ośrodkach: 

Dwór zawiszy
MIG6863-1

Ośrodek Dwór Zawiszy, położony na skraju Borów Stobrawskich, składa się z 3 oddzielnych budynków urządzonych w standardzie trzygwiazdkowym. Dostępne udogodnienia obejmują kryty i odkryty basen. Odległość od Jeziora Turawskiego wynosi około 1 km.

Pokój gier w ośrodku Dwór Zawiszy wyposażony został w stół bilardowy i stół do ping ponga. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wybrać się na konną przejażdżkę, wycieczkę quadem lub rowerem górskim, długi spacer wokół jeziora, jak też zagrać w piłkę nożną i siatkówkę. Do dyspozycji Gości jest również sauna, spa i centrum odnowy biologicznej. Latem w jednym ze stawów można łowić ryby.

W skład zaplecza gastronomicznego wchodzą 2 restauracje i 2 bary specjalizujące się w przysmakach z ryb. Posiłkami i napojami można delektować się zarówno w budynku, jak i na tarasie, podziwiając panoramiczny widok na okolicę. Ośrodek dysponuje sprzętem do grillowania. Na miejscu znajdują się 4 sale bankietowe oraz centrum konferencyjne.
Strona internetowa
Dwór zawiszy na facebook-u

 

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY WODNIK

DSC_0350

Ośrodek Wypoczynkowy „WODNIK” położony jest nad Jeziorem Turawskim w samym sercu przyrody. Otoczony lasem daje możliwość pełnego wypoczynku a bliskość natury stwarza wyjątkową atmosferę spokoju i relaksu.

Obiekt posiada:

Ponadto na terenie ośrodka znajduje się:

Strona internetowa

Ośrodek Szkoleniowy Niwki

P1070712-JPG

Ośrodek dysponuje bazą noclegową dla 65 osób w pokojach 2-osobowych z łazienkami, stołówką na 80 osób i 4 salami wykładowymi wyposażonymi w sprzęt audiowizualny. Do dyspozycji gości oferujemy miejsce na biesiadę przy ognisku. W bezpośredniej okolicy znajduje się rozległy, ogrodzony plac zabaw oraz stadnina koni.

Smaczna kuchnia dba, aby menu było różnorodne i dostosowane do charakteru uroczystości. Szczególnie polecamy dania regionalne.

Niwki – leżąca na polanie leśnej piękna wieś fryderycjańska o ciekawej historii, zapewnia warunki do nauki i do wypoczynku. Cisza, krystaliczne powietrze, w pobliżu Jeziora Turawskie, lasy pełne grzybów i owoców leśnych. Tereny sprzyjają turystyce rowerowej i pieszej. Dobry dojazd od strony Opola i Częstochowy.
Strona internetowa