LUBUSKIE

LUBUSKIE

Reprezentacja województwa Lubuskiego

logo podstawówka lubuskie

Szkoła: Szkoła Podstawowa Nowe Kramsko
Skład drużyny: 
Piwecko Andżelika, Gawroński Nikodem, Ecker Oskar, Zamolska Agata
Opiekun: Mirosław Malinowski

podstawówka lubuskie



Szkoła: Niepubliczne Gimnazjum w Lubskulogo gim lubuskie
Skład drużyny: 
Kret Jakub, Nikrewicz Dominik, Twardowski Bartosz
Opiekun: Kaczan Henryk

gimnazjum lubuskie

OPOLSKIE

OPOLSKIE

Reprezentacja województwa Opolskiego

Szkoła: Zespół szkół Gminy Izbicko Publiczna szkoła Podstawowa w Krośnicy
Skład drużyny: Warzecha Tomasz, Born Nico, Hurek Milena, Kalisz Nadja
Opiekun: Piotr Besz

Krośnica (1)

Szkoła: Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej
Skład drużyny: 
Niepala Krzysztof, Kampa Łukasz, Florek Wiktoria, Goczoł Anna
Opiekun: Frank Beata

opolskie podstawówka

Szkoła: Zespół szkół Gminy Izbicko Publiczne Gimnazjum w Izbickusztandar izbicko
Skład drużyny: Hendel Marysia, Hurek Wiktoria, Hurek Karolina
Opiekun: Piotr Besz

Krośnica (2)logo gimnazjum opolskie

Szkoła: Państwowe gimnazjum nr 6 w Kędzierzynie Koźlu
Skład drużyny: 
Cichoń Patryk, Moszko Wiktoria, Ratużny Katarzyna
Opiekun: Czub Rafał

SONY DSC

ZACHODNIO-POMORSKIE

ZACHODNIO-POMORSKIE

Reprezentacja województwa Zachodnio-Pomorskiegozachodnio pomorskie logo

Szkoła: Szkoła Podstawowa w Zieleniewie
Skład drużyny: 
Wajda Hubert, Bury Malwina, Włodarczyk Jędrzej, Barszewska Diana
Opiekun: Wajda Włodzimierz


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

logo gimnazjum zachodniopomorskie

Szkoła: Gimnazjum w Przelewicach
Skład drużyny: 
Skawiński Jakub, Kontroniewicz Maria, Mrówczyński Błażej
Opiekun: Klemenski Waldemar

zachodnio pomorskie gimnazjum

ŁÓDZKIE

ŁÓDZKIE

Reprezentacja województwa Łódzkiego

Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 1 w Koluszkach
Skład drużyny: Jakub Długosz, Wiktoria Garbarska, Damian Suligorski, Iga Walczak, rez. Natalia Jatczak
Opiekun: Kamiński Marek

łódzkie podstawówka

Szkoła: Gimnazjum nr 1 w Koluszkach
Skład drużyny:
Jakub Spała, Wiktor Stępniewski, Dagmara Starosta, Martyna Szymczak
Opiekun: Jerzy Pecyna

łódzkie gimnazjum

DOLNOŚLĄSKIE

DOLNOŚLĄSKIE

Reprezentacja województwa Dolnośląskiegologo podstawówka dolnosląskie

Szkoła: Szkoła Podstawowa w Lipie
Skład drużyny: Krosnowski Tomasz, Wójtowicz Marcin, Rozmus Ilona, Mazur Patrycja
Opiekun: Zaworska Danuta

podstawówka dolnośląskie

logo gimnazjum dolnośląskie

 

Szkoła: Gimnazjum Publiczne w Kamieńcu Ząbkowickim
Skład drużyny: Wrześniewski Mateusz, Nowak Jakub, Kwiatkowski Dominik
Opiekun: Jabłoński Piotr

 

dolnośląskie gimnazjum