MAZOWIECKIE

MAZOWIECKIE

Reprezentacja województwa Mazowieckiego

Szkoła: Zespół Placówek Oświatowych w Obrytem
Skład drużyny: Abramczyk Aleksy, Bala Gabriela, Nasiadka Łukasz, Wiśniewska Julia
Opiekun: Anna Czubkowska


podstawówka mazowieckie

Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku
Skład drużyny: 
Wolak Aleksandra, Śmiechowski Kacper, Wójcik Monika
Opiekun: Krystian Kilar

gimnazjum mazowieckie

LUBUSKIE

LUBUSKIE

Reprezentacja województwa Lubuskiego

logo podstawówka lubuskie

Szkoła: Szkoła Podstawowa Nowe Kramsko
Skład drużyny: 
Piwecko Andżelika, Gawroński Nikodem, Ecker Oskar, Zamolska Agata
Opiekun: Mirosław Malinowski

podstawówka lubuskie



Szkoła: Niepubliczne Gimnazjum w Lubskulogo gim lubuskie
Skład drużyny: 
Kret Jakub, Nikrewicz Dominik, Twardowski Bartosz
Opiekun: Kaczan Henryk

gimnazjum lubuskie

Henryk Lakwa – Starosta Opolski

Henryk Lakwa – Starosta Opolski

Szanowni Państwo!

Serdecznie witam na Finale Krajowym XXIX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Tym większy to zaszczyt, że po raz pierwszy spotykamy się z tej okazji w Powiecie Opolskim.

Powiat opolski znajduje się w środkowej części województwa opolskiego. 1587 km2 zamieszkuje ponad 130.000 ludzi. Dobre zaplecze komunikacyjne: autostrada A4 (Berlin – Medyka), droga międzynarodowa E40 (Frankfurt nad Menem – Lwów), równoległa do niej linia kolejowa, lądowisko dla małych samolotów turystycznych w Polskiej Nowej Wsi, ponad 600 km dobrze utrzymanych dróg powiatowych, spławna Odra-  przez cały teren powiatu do Szczecina i przez kanał Odra – Hawel, do Berlina, połączenia z lotniskami krajowymi we Wrocławiu i Katowicach sprawiają, że Powiat Opolski ma dobre zaplecze do rozwoju turystyki i gospodarki. Continue reading

OPOLSKIE

OPOLSKIE

Reprezentacja województwa Opolskiego

Szkoła: Zespół szkół Gminy Izbicko Publiczna szkoła Podstawowa w Krośnicy
Skład drużyny: Warzecha Tomasz, Born Nico, Hurek Milena, Kalisz Nadja
Opiekun: Piotr Besz

Krośnica (1)

Szkoła: Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej
Skład drużyny: 
Niepala Krzysztof, Kampa Łukasz, Florek Wiktoria, Goczoł Anna
Opiekun: Frank Beata

opolskie podstawówka

Szkoła: Zespół szkół Gminy Izbicko Publiczne Gimnazjum w Izbickusztandar izbicko
Skład drużyny: Hendel Marysia, Hurek Wiktoria, Hurek Karolina
Opiekun: Piotr Besz

Krośnica (2)logo gimnazjum opolskie

Szkoła: Państwowe gimnazjum nr 6 w Kędzierzynie Koźlu
Skład drużyny: 
Cichoń Patryk, Moszko Wiktoria, Ratużny Katarzyna
Opiekun: Czub Rafał

SONY DSC

ZACHODNIO-POMORSKIE

ZACHODNIO-POMORSKIE

Reprezentacja województwa Zachodnio-Pomorskiegozachodnio pomorskie logo

Szkoła: Szkoła Podstawowa w Zieleniewie
Skład drużyny: 
Wajda Hubert, Bury Malwina, Włodarczyk Jędrzej, Barszewska Diana
Opiekun: Wajda Włodzimierz


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

logo gimnazjum zachodniopomorskie

Szkoła: Gimnazjum w Przelewicach
Skład drużyny: 
Skawiński Jakub, Kontroniewicz Maria, Mrówczyński Błażej
Opiekun: Klemenski Waldemar

zachodnio pomorskie gimnazjum

LUBELSKIE

LUBELSKIE

Reprezentacja województwa Lubelskiego

Szkoła: Szkoła Podstawowa w Korczewie
Skład drużyny:
 Aleksandra Solak, Arkadiusz Cios, Roksana Bury, Konrad Grabias
Opiekun: Furlepa Edward

podstawówka lubelskie


Szkoła: Zespół Szkół Ogólnokształcących Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju
Skład drużyny: Jabłoński Bartłomiej, Nizio Michał, Złomański Jakub
Opiekun: Wachowicz Mariusz

gimnazjum lubelskie

ŁÓDZKIE

ŁÓDZKIE

Reprezentacja województwa Łódzkiego

Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 1 w Koluszkach
Skład drużyny: Jakub Długosz, Wiktoria Garbarska, Damian Suligorski, Iga Walczak, rez. Natalia Jatczak
Opiekun: Kamiński Marek

łódzkie podstawówka

Szkoła: Gimnazjum nr 1 w Koluszkach
Skład drużyny:
Jakub Spała, Wiktor Stępniewski, Dagmara Starosta, Martyna Szymczak
Opiekun: Jerzy Pecyna

łódzkie gimnazjum