ZACHODNIO-POMORSKIE

ZACHODNIO-POMORSKIE

Reprezentacja województwa Zachodnio-Pomorskiegozachodnio pomorskie logo

Szkoła: Szkoła Podstawowa w Zieleniewie
Skład drużyny: 
Wajda Hubert, Bury Malwina, Włodarczyk Jędrzej, Barszewska Diana
Opiekun: Wajda Włodzimierz


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

logo gimnazjum zachodniopomorskie

Szkoła: Gimnazjum w Przelewicach
Skład drużyny: 
Skawiński Jakub, Kontroniewicz Maria, Mrówczyński Błażej
Opiekun: Klemenski Waldemar

zachodnio pomorskie gimnazjum

LUBELSKIE

LUBELSKIE

Reprezentacja województwa Lubelskiego

Szkoła: Szkoła Podstawowa w Korczewie
Skład drużyny:
 Aleksandra Solak, Arkadiusz Cios, Roksana Bury, Konrad Grabias
Opiekun: Furlepa Edward

podstawówka lubelskie


Szkoła: Zespół Szkół Ogólnokształcących Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju
Skład drużyny: Jabłoński Bartłomiej, Nizio Michał, Złomański Jakub
Opiekun: Wachowicz Mariusz

gimnazjum lubelskie

ŁÓDZKIE

ŁÓDZKIE

Reprezentacja województwa Łódzkiego

Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 1 w Koluszkach
Skład drużyny: Jakub Długosz, Wiktoria Garbarska, Damian Suligorski, Iga Walczak, rez. Natalia Jatczak
Opiekun: Kamiński Marek

łódzkie podstawówka

Szkoła: Gimnazjum nr 1 w Koluszkach
Skład drużyny:
Jakub Spała, Wiktor Stępniewski, Dagmara Starosta, Martyna Szymczak
Opiekun: Jerzy Pecyna

łódzkie gimnazjum

DOLNOŚLĄSKIE

DOLNOŚLĄSKIE

Reprezentacja województwa Dolnośląskiegologo podstawówka dolnosląskie

Szkoła: Szkoła Podstawowa w Lipie
Skład drużyny: Krosnowski Tomasz, Wójtowicz Marcin, Rozmus Ilona, Mazur Patrycja
Opiekun: Zaworska Danuta

podstawówka dolnośląskie

logo gimnazjum dolnośląskie

 

Szkoła: Gimnazjum Publiczne w Kamieńcu Ząbkowickim
Skład drużyny: Wrześniewski Mateusz, Nowak Jakub, Kwiatkowski Dominik
Opiekun: Jabłoński Piotr

 

dolnośląskie gimnazjum

KUJAWSKO-POMORSKIE

KUJAWSKO-POMORSKIE

Reprezentacja województwa Kujawsko-Pomorskiegologo podstawówka kujawsko pomorskie


Szkoła:
 Szkoła Podstawowa nr2 w Koronowie
Skład drużyny: 
Gołąbiowska Patrycja, Kiszka Wiktoria, Bugajski Szymon, Dufka Jakub
Opiekun: Kaczmarek Jerzy

podstawówka kujawsko pomorskie

logo gimnazjum kujawsko pomorskie

Szkoła: Gimnazjum nr1 w Koronowie
Skład drużyny: Chojnowski Jakub, Kamiński Maciej, Kolczyński Paweł
Opiekun: Malak Wojciech

gimnazjum kujawsko pomorskie

PODLASKIE

PODLASKIE

Reprezentacja województwa Podlaskiego

Szkoła: Szkoła Podstawowa w Zespole szkół w Kaletnikuflag-gmina-szypliszki-49384.svg
Skład drużyny: Miszkiel Daniel, Bednarko Gabriela, Pieczulis Paulina, Wąsewicz Jakub
Opiekun: Biegielis Andrzej

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

logo_PG16_Bialystok

 

Szkoła: Gimnazjum nr 16 w Białymstoku
Skład drużyny: 
Gudalewski Kacper, Bykowski Piotr, Łos Mariusz
Opiekun: Olbryś Arkadiusz

SAMSUNG CAMERA PICTURES