WIELKOPOLSKIE

WIELKOPOLSKIE

Reprezentacja województwa Wielkopolskiego

 

Szkoła: Szkoła Podstawowa w Jezierzycach Kościelnych
Skład drużyny: 
Gorzelniak Wiktoria, Kuśmierek Julia, Jankowiak Miłosz, Zaworny Kacper
Opiekun: Zakrzewski Mariusz

gimnazjum wielkopolskie

Szkoła: Gimnazjum w Mroczeniu
Skład drużyny: 
Zychla Wiktoria, Malcher Patryk, Czajkowska Nikola
Opiekun: Orszulak Kazimierz

wilkopolskie gimnazjum

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Reprezentacja województwa Warmińsko-Mazurskiego

Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy
Skład drużyny: 
Grzebski Michał, Cmielińska Patrycja, Czyżewski Szymon, Wiśniewska Wiktoria
Opiekun: Gnidziński Jacek

drużyna sp 3 nidzica

Szkoła: Gimnazjum nr 1 w Iławie
Skład drużyny: 
Białaś Krzysztof, Weron Kacper, Rólkiewicz Wiktor
Opiekun: Kopczyński Wojciech

gimnazjum ilawa

ŚWIĘTOKRZYSKIE

ŚWIĘTOKRZYSKIE

Reprezentacja województwa Świętokrzyskiego

Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 1 we Włoszczowie
Skład drużyny: 
Kaczor Kuba, Krawczyk Dominika, Trzebiński Mateusz, Oleksy Zuzanna, Rez. Grabiec Zuzanna
Opiekun: Marcin Sztukalogo szkoły ZPO nr 1 Włoszczowa


podstawówka Świętokrzyskie

Szkoła: Publiczne Gimnazjum nr 1 we Włoszczowie
Skład drużyny: 
Sztuka Filip, Józefowski Adrian, Nowak Marcin, Rez. Kozieł Julia
Opiekun: Marcin Sztuka

gimnazjum świętokrzyskie

ŚLĄSKIE

ŚLĄSKIE

Reprezentacja województwa Śląskiego
emblem-gmina-mierzecice-23482

Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 1 w Mierzęcicach
Skład drużyny: Cembrzyńska Karolina, Budaj Jakub, Lebiocka Magdalena, Kozieł Igor
Opiekun: Anna Studentkowska Tokarska

DSC04590 drużyna
logo gimnazjum

Szkoła: Gimnazjum nr 1 w Mikołowie
Skład drużyny: 
Skarysz Jan, Słowik Piotr, Adamus Maksymilian
Opiekun: Popenda Witold

Gimnazjum nr 1 w Mikołowie Drużuna BRD 2016

PODKARPACKIE

PODKARPACKIE

Reprezentacja województwa Podkarpackiego

logo podkarpackie podstawówka
Szkoła:
 Szkoła Podstawowa nr 6 w Rzeszowie
Skład drużyny: 
Agnieszka Chołody, Wiktoria Chłanda, Jakub Dereń, Tomasz Cisek
Opiekun: Lucyna Bilut



podkarpackie podstawówka

Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Czarnejlogo gimnazjum podkarpackie
Skład drużyny: 
Dulian Mateusz, Szot Przemysław, Szęszoł Fabian
Opiekun: Jerzy Ostręga

gimnazjum podkarpackie

MAZOWIECKIE

MAZOWIECKIE

Reprezentacja województwa Mazowieckiego

Szkoła: Zespół Placówek Oświatowych w Obrytem
Skład drużyny: Abramczyk Aleksy, Bala Gabriela, Nasiadka Łukasz, Wiśniewska Julia
Opiekun: Anna Czubkowska


podstawówka mazowieckie

Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku
Skład drużyny: 
Wolak Aleksandra, Śmiechowski Kacper, Wójcik Monika
Opiekun: Krystian Kilar

gimnazjum mazowieckie

LUBUSKIE

LUBUSKIE

Reprezentacja województwa Lubuskiego

logo podstawówka lubuskie

Szkoła: Szkoła Podstawowa Nowe Kramsko
Skład drużyny: 
Piwecko Andżelika, Gawroński Nikodem, Ecker Oskar, Zamolska Agata
Opiekun: Mirosław Malinowski

podstawówka lubuskie



Szkoła: Niepubliczne Gimnazjum w Lubskulogo gim lubuskie
Skład drużyny: 
Kret Jakub, Nikrewicz Dominik, Twardowski Bartosz
Opiekun: Kaczan Henryk

gimnazjum lubuskie

OPOLSKIE

OPOLSKIE

Reprezentacja województwa Opolskiego

Szkoła: Zespół szkół Gminy Izbicko Publiczna szkoła Podstawowa w Krośnicy
Skład drużyny: Warzecha Tomasz, Born Nico, Hurek Milena, Kalisz Nadja
Opiekun: Piotr Besz

Krośnica (1)

Szkoła: Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej
Skład drużyny: 
Niepala Krzysztof, Kampa Łukasz, Florek Wiktoria, Goczoł Anna
Opiekun: Frank Beata

opolskie podstawówka

Szkoła: Zespół szkół Gminy Izbicko Publiczne Gimnazjum w Izbickusztandar izbicko
Skład drużyny: Hendel Marysia, Hurek Wiktoria, Hurek Karolina
Opiekun: Piotr Besz

Krośnica (2)logo gimnazjum opolskie

Szkoła: Państwowe gimnazjum nr 6 w Kędzierzynie Koźlu
Skład drużyny: 
Cichoń Patryk, Moszko Wiktoria, Ratużny Katarzyna
Opiekun: Czub Rafał

SONY DSC